wtorek, 6 grudnia 2016

I Ty zostaniesz Świętym Mikołajem

We Wrocławiu było kilka biegów związanych ze świętym Mikołajem a w całej Polsce zapewne znacznie więcej. Miło jest poczuć się jak Święty Mikołaj założyć czapkę, świąteczny strój biegowy i zrobić coś dla innych...

 

Bieg Mikołajowy

Dystans: 10 km
Rodzaj biegu: przełajowy (po wale)
Termin: 4.12.2016
Miejsce: Wrocław, wały nad Odrą


Ale czy na pewno robię w ten sposób coś dla innych czy bardziej dla siebie? Na to pytanie każdy może sam sobie odpowiedzieć. Na pewno każdy może zostać Świętym Mikołajem i ofiarować komuś prezent, powiedzieć dobre słowo albo spędzić z kimś trochę czasu, upiec ciasto czy przygotować smaczny posiłek, zrobić komuś niespodziankę, sposobów jest naprawdę wiele jeśli tylko się chce. I tutaj dochodzimy do kluczowego pytania czy chcesz zostać Św. Mikołajem?
Mogłabym w tym miejscu napisać kolejną relację z biegu jak to założyłam czerwoną czapeczkę z pomponem, ubrałam się na czerwono, wzięłam plecak z cukierkami itd. itp., ale o tym czy jestem Św. Mikołajem mogą się tylko wypowiedzieć inne osoby. Prawdziwy Święty Mikołaj nie pisał postów do późna w nocy, nie siedział w Mediach Społecznościowych, nie biegał chociaż zapewne był zabiegany, ale miał dla ludzi otwarte i uczynne serce i tym pociągnął ludzi tak że święto zachowało się aż do dzisiaj. Teraz czasy się zmieniły, ludzie się zmienili, ale świat nadal potrzebuje wiary w Świętego Mikołaja w to, że jest jeszcze ktoś kto bezinteresownie zrobi coś dobrego. Zachęcam żeby każdy z was został takim Świętym Mikołajem nie tylko od święta. Polecam do posłuchania jedną z moich ulubionych piosenek Arki Noego „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”.


 Życzę każdemu z was żebyście zostali św. Mikołajami na medal. :-)


Wynik:
Czas: 00:52:58
Open: 152/275
Kobiety: 31/94
Kobiety K35: 15/38

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza