niedziela, 8 października 2017

Kameralny bieg

Osobowicka ósemka jest biegiem kameralnym, gdzie limit uczestników wynosi 200 osób i trasa prowadzi przez dwie pętle w Lesie Osobowickim.

11 Osobowicka ósemka

Dystans: 8 km
Rodzaj biegu: przełajowy
Termin: 1.10.2017
Miejsce: Wrocław, Las Osobowicki


Kameralne biegi mają swój urok, ponieważ można się łatwiej odnaleźć, spotkać znajomych i porozmawiać, jest luźno na trasie można biec swoim tempem i spokojnie się wyprzedzać. Ja nie byłam w świetnej formie, dopadło mnie przeziębienie i miałam problem z oddychaniem, ale bardzo chciałam ukończyć ten bieg tak więc nie zrezygnowałam. Część osób z klubu, która zazwyczaj biegnie za mną bardzo szybko mnie wyprzedziła, ale jakoś się tym nie przejęłam po prostu biegłam swoim tempem. Na ostatnim kilometrze dobiegłam do chłopaka, który się spytał „Czy może się mnie trzymać, żeby go trochę podciągnąć?”, ja mu na to, że tak i końcówkę biegu biegliśmy razem. Tuż przed metą on nagle mówi, że się ścigamy i chyba minimalnie mnie wyprzedził, ale ostatecznie na liście wyników był sekundę za mną, tak się kończy, kiedy nie jest się dżentelmenem. ;)
Po biegu można było uczestniczyć w pikniku, były różne atrakcje dla dzieci oraz możliwość kupienia coś do jedzenia. Bardzo podobało mi się losowanie nagród, gdzie każdy mógł sobie wybrać nagrodę taką jaką chciał, kiedy mnie wylosowano to wybrałam upragnione rękawy do biegania. :-) :-) :-)

1 komentarz: